Get Adobe Flash player

anketa-online

Свіжі новини:

ТзОВ «Міс Принцеса України» 2018 розпочинає народний кастинг на IX Національний конкурс краси!
Весняна пора прекрасна!.. Це для вас, красиві дівчата, тане сніг та приходить весна, даруючи чудо. Це ...

10-я юбилейная церемония награждения «Viva! Самые красивые-2018». Названы победители номинации – Оля Полякова и Олег Винник!
2 февраля, во дворце «Украина» состоялось грандиозное светское событие – юбилейная 10-я церемония награждения номинации «Viva! ...

Відео звіт від Волинь Пост про Мега Фінал Міс Принцеса України 2017
Відео звіт від Волинь Пост про Мега Фінал Міс Принцеса України 2017. Відео новина. ...

Поділися з іншими

AddThis Social Bookmark Button

Ми в мережі:

facebook logo  Вконтакте 

Учасниця Симонович Тетяна


unnamed2Ми продовжуємо публікувати інформацію про фіналісток. Сьогодні у нас розповідь піде про Симонович Тетяну.

Я Тетяна, мені 22 роки, я із Рівного, але проживаю і навчаюсь в Луцьку вже понад 6 років! З самого дитинства старалась бути різносторонньою дитиною,тому займалась   танцями (недовго), живописом, і відвідувала басейн де здобула багато перемог та досягнень. Певний час захоплювалась фотографією, але зараз надаю перевагу бути в кадрі.

unnamed

3

На данний час шукаю себе, але вже близько до цього рішення - чим буду займатись по життю. На цю мить, Мрію як кожна дівчинка стати Міс Принцесою України, тому всі свої сили та емоції по максимум вкладаю в конкурс. Навчаюсь в Східноєвропейському національному Університеті на спеціальності "Фізичне виховання", в майбутньому планую мати свою групу та навчати плавати, але лише після того як здійсню свої плани і цілі. Щодо того, що я люблю: Люблю посміхатися, для мене посмішка - спосіб вираження. Люблю тварин. Взагалі я людина дуже щира,з почуттям гумору, і завжди відкрита до спілкування,хоча іноді буваю дуже скромна)

princessaua

Ви можете підтримати красуню та допомогти їй здобути корону та титул Міс Принцеса України Інтернет 2017 в нашому інтернет голосуванні, проголосувавши за вподобану Вами учасницю. Проголосувати можна тут: http://princessaua.com/vote

Сайт: http://princessaua.com

 

Пошук по сайту:

Наші партнери:

 

 

 

 

 

missworld

 

logo light 1501

 

fresh

 

samie-krasivue