Back to Top

Мега Фінал Міс Принцеса України 2019 вже зовсім скоро!

afishka

До Мега Гранд Фіналу Х Національного конкурсу Міс Принцеса України 2019 лишилося вже зовсім небагато часу. Через декілька тижнів, а саме 2 листопада  в місті Луцьк відбудеться свято грації та краси.

Протягом року красуні з усієї країни надсилали нам свої анкети та фото, проходили кастинги, півфінал і врешті-решт члени журі обрали 30 принцес, які позмагаються за головний грошовий приз та корону Міс Принцеса України 2019.

Розпочато голосування за Міс Принцеса України Інтернет 2019

30ka c nomerami

Ми розпочинаємо голосування за почесний Ювілейний титул Міс Принцесу України Інтернет 2019. Переможниця отримає титул, корону, стрічку та диплом. Нагороду буде вручати особисто генеральний продюсер Олександр Главацький на Мега Фіналі Х Національного конкурсу краси Міс Принцеса України 2017, який відбудеться вже зовсім скоро, а саме: 2 листопада в  м. Луцьк.

Вітаємо фіналісток Півфіналу Х національного конкурсу краси Міс Принцеса України 2019

30ka c nomerami 1

31 серпня в м. Києві відбулося надзвичайне дійство краси та грації - півфінал конкурсу краси «Міс Принцеса України» 2019.  Невблаганно наближається Мега фінал конкурсу краси «Міс Принцеса України» 2019, який відбудеться 2 листопада в м. Луцьк. Шлях нелегкий був і для учасниць, і для членів журі, і для організаторів, адже всі разом проходили кастинги, додаткові відбори та пів-фінал, який і визначив долю найпрекрасніших учасниць України.

На пів-фіналі «Міс Принцеса України»2019 обрали 30 красунь з усієї України!

000IMG 3962

31 серпня, в серці України, обирали з-поміж 50 дівчат претенденток у фінал X ювілейного Національного конкурсу краси «Міс Принцеса України» 2019. Журі мало пропустити у фінал 25 красунь, та склад прекрасної половини людства був настільки красивим, розумним, талановитим, що суддівська колегія з Америки, Парижа, Польщі, фотографи, директори модельних агентств, індустрії моди, шоу-бізнесу, а також переможниця конкурсу «Княгиня України» Юлія Пінчук та Таїсія Головко  та заслужений діяч мистецтва України О. Главацький (голова журі) змушені були зробити  виняток з правил. Тому до фіналу, який відбудеться 2 листопада в м. Луцьку, потрапило аж 30 принцес.

Зміни в сценарії шоу Міс Україна і фінальні фото учасниць

afisha final1

Вже 12 вересня в Палаці Україна відбудеться фінальне шоу національного конкурсу краси "Міс Україна 2019". В цей день вся країна дізнається ім'я нової власниці дорогоцінної корони, грошового призу і титулу найкрасивішої дівчини країни. А поки комітет конкурсу продовжує підготовку яскравого шоу і ділиться з нами приємними новинами для його глядачів.

Переглядаємо спогади. Фото звіт

IMG 4439

Пропонуємо Вашій увазі фото з минулих кастингів.

Вітаємо Катерину Качашвілі з титулом 1-ї віце міс.

Profile list I

24 травня 2019 року на борту круїзного судна MSC Bellissima відбувся фінал міжнародного конкурсу краси Міс Принцеса Світу 2019.

Цього разу фінал пройшов у вигляді щотижневого змагання суперфіналісток конкурсу. За участю декількох тисяч глядачів протягом усього заходу, дівчата продемонстрували свої комунікативні навички і чарівні виступи, а також змагалися в декількох конкурсних дисциплінах за участю офіційного журі.

Фото звіт 2го живого кастингу Міс Принцеса України 2019

Пропонуємо Вашій увазі Фото звіт з другого живого кастингу Міс Принцеса України 2019.

IMG 7980

Бажаємо успіхів у наступному році!

Ось і пройшли кастинги кастинги 10 Національного конкурсу краси Міс Принцеса України 2019. Публікуємо учасниць, які, нажаль, не пройшли кастинги та не потрапили до півфіналу. Бажаємо Вам успіхів наступного разу! Наступного разу Вам обов'язково пощастить.

1

Сторінка 1 із 33

Сайт розроблено:BSS

Міс Принцеса України. © 2012. Всі права захищені.