unnamed2Ми продовжуємо публікувати інформацію про фіналісток. Сьогодні у нас розповідь піде про Симонович Тетяну.

Я Тетяна, мені 22 роки, я із Рівного, але проживаю і навчаюсь в Луцьку вже понад 6 років! З самого дитинства старалась бути різносторонньою дитиною,тому займалась   танцями (недовго), живописом, і відвідувала басейн де здобула багато перемог та досягнень. Певний час захоплювалась фотографією, але зараз надаю перевагу бути в кадрі.

unnamed

3

На данний час шукаю себе, але вже близько до цього рішення - чим буду займатись по життю. На цю мить, Мрію як кожна дівчинка стати Міс Принцесою України, тому всі свої сили та емоції по максимум вкладаю в конкурс. Навчаюсь в Східноєвропейському національному Університеті на спеціальності "Фізичне виховання", в майбутньому планую мати свою групу та навчати плавати, але лише після того як здійсню свої плани і цілі. Щодо того, що я люблю: Люблю посміхатися, для мене посмішка - спосіб вираження. Люблю тварин. Взагалі я людина дуже щира,з почуттям гумору, і завжди відкрита до спілкування,хоча іноді буваю дуже скромна)

princessaua

Ви можете підтримати красуню та допомогти їй здобути корону та титул Міс Принцеса України Інтернет 2017 в нашому інтернет голосуванні, проголосувавши за вподобану Вами учасницю. Проголосувати можна тут: http://princessaua.com/vote

Сайт: http://princessaua.com