Profile list I

24 травня 2019 року на борту круїзного судна MSC Bellissima відбувся фінал міжнародного конкурсу краси Міс Принцеса Світу 2019.

Цього разу фінал пройшов у вигляді щотижневого змагання суперфіналісток конкурсу. За участю декількох тисяч глядачів протягом усього заходу, дівчата продемонстрували свої комунікативні навички і чарівні виступи, а також змагалися в декількох конкурсних дисциплінах за участю офіційного журі.

Дисципліни включали «Кращий національний костюм», «Міс Бікіні» (дизайнер Анета Хаміді), показ мод (дизайнер Іржина Таухманова), інтерв'ю (дизайнер Людек Ханак) та Міс фото MSC Bellissima, які користувалися інтересами як громадськості, так і глядачів на самому судні, а також на зовнішніх зупинках.

MissPrincessWorld2019 2

3C7A8436

Більшість фінального журі, до складу якого увійшли представники Чехії, Аргентини, Гайани, Мальти та MSC Bellissima, на цей раз мали можливість провести цілий тиждень з дівчатами та краще познайомитися з кожною учасницею. Програма супроводжувалася екскурсіями та зйомками в кожному відвідуваному місці, і офіційно завершилася 26.05.2019.

MissPrincessWorld2019 6

MissPrincessWorld2019 5

MissPrincessWorld2019 4

3C7A8507

У заключному параді на сцені упакованого корабельного театру Carusel Lounge, дівчата дефілювали в блискучих сукнях чеського дизайнера Людека Ханака. Президент конкурсу, Віктор Крча, з провідним чеським дизайнером пані Йіржиною Таухмановою, прикрасив голову переможниці прекрасною кришталевою короною.

MissPrincessWorld2019 3

3C7A8403

3C7A8429

Перемогла в конкурсі та отримала титул Міс Принцеса Світу 2019 - Присцила Сільва Алвеш з Португалії. На додаток до загальної перемоги, Присцила також перемоглана першому змаганні, де вона зачарувши журі національним костюмом, і отримала титул BEST NATIONAL COSTUME. Її чарівність, комунікативний характер і доброзичлива поведінка переконали присяжних, що вона заслуговує на те, щоб носити титул MISS PRINCESS OF THE WORLD 2019.

Почесне друге місце та титул 1 віце Міс Принцеса Світу 2019 отримала Катерина Качашвілі з України, а також отримала титул MISS BIKINI з ідеальною фігурою.

2 віце Міс Принцеса Світу 2019 - це ніжна, постійно усміхнена блондинка з далекої Аргентини, Естрелла Селесте Боніфачо, і МІС ФОТО MSC Bellissima Princess of the World 2019.

Після фіналу захоплені глядачі з нетерпінням чекали на фотосесію з найкрасивішими дівчатами світу. Їх усмішки і професійні виступи безсумнівно свідчили про те, що переможці дійсно заслуговують на свої корони.

DSC 6265 1 

"Дякую організаторам конкурсу Міс Принцеса Світу 2019 та особисто Віктору Крча за титанічну роботу та зусилля, які були вкладені в організацію та проведення Фіналу конкурсу, дуже приємно працювати з Вами, бажаю Вам успіхів, нових звершень, сподіваюсь, що в наступному році наша учасниця достойно представить Україну в Вашому конкурсі! Хочу щиро подякувати Катерині за те, що стала прикрасою такого солідного конкурсу краси, мені дуже приємно, що наші красуні гідно представляють свою країну на міжнародних конкурсах краси.

Катерина достойно представила нашу країну на конкурсі краси світового масштабу - Miss Princess of the World 2019 та зайгяла дуже престижне місце, увійшовши до трійці фіналісток, зайнявши друге місце. Щиро вітаю її з цією чудовою перемогою та бажаю не зупинятися на досягнутому та здобути ще не один титул й надалі достойно представляти нашу країну в різноманітних конкурсах краси. Я запрошую Катерину стати членом журі, щоб 2 листопада в м. Лукцьк ми разом обрали нову Міс Принцеса України 2019." - привітав красуню генеральний продюсер національного конкурсу краси Міс Принцеса України 2019, Олександр Главацький.

Сайт: http://princessaua.com