pr20128До зали обласного академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка, де відбувалося дійство, глядачі завітали у шатах, як на виставу оперного театру.

Учасниць конкурсу краси, а це 16 найчарівніших панянок з усієї України, які виходили на сцену та проголошували свою вступну промову українською мовою, гості свята вітали удвічі гучніше та привітніше. Однак це ніяк не вплинуло на результати змагань, а скоріше стало приємним «фоном» дійства та певною мотивацією для дівчат.

Фіналу дійства передували кастинги, участь у яких брали юні принцеси віком від 17 до 25 років. Відбір конкурсанток був ретельним та відбувався у два етапи. В травні у fashion club «Skybar», що в Києві, під час першого кастингу журі оглянуло усіх претенденток на корону Принцеси України. Ті дівчата, які пройшли початковий етап, почали готуватися до наступного і завершального, що припав на серпень. Під час цього відбору журі остаточно затвердило список конкурсанток-фіналісток.

Як зауважує генеральний продюсер конкурсу Олександр Главацький, основна мета дійства – дати поштовх до розвитку поняття «української краси» та достойно представити Україну під час аналогічного міжнародного конкурсу. Адже переможниця «Міс Принцеса України 2012» отримає не лише грошову винагороду, але й представлятиме Україну на міжнародному конкурсі краси у Чехії «Принцеса Світу 2013».

 

Слід зауважити, що під час фінального дійства найкращих дівчат конкурсу визначало журі в складі генерального продюсера «Міс Принцеса України» Олександра Главацького, генерального директора «Інтер-концерт Україна» Юрія Пінчука, співака Василя Бондарчука, режисера-постановника конкурсу Дмитра Ігнатова, секретаря Луцької міської ради Григорія Пустовіта, представника порталу geometria.ru Дмитра Левченка, топ-моделі Олександри Попової, директора конкурсу «Княгиня України» Інни Чернишової, засновника журналу «Free Time» Сергія Кашуби, обранця луцької громади Олександра Пизи, радника міського голови Володимира Пащенка та ведучого дійства Дмитра Коляденка.

 

До слова, шоумен та хореограф Дмитро Коляденко зізнався перед початком дійства, що не пам`ятає, був хоч раз у Луцьку чи ні. Згодом таки згадав, що вперше відвідує древнє волинське місто. Зокрема шоумен відмітив охайність Луцька та «красивий театр на центральній площі», де й тривав фінал конкурсу «Міс Принцеса України 2012», а також Коляденко похизувався тим, що представить на шоу свої два нові костюми та працюватиме із «найдорожчим мікрофоном у світі».

 

«Я прийшла подивитись на красу, красунь, послухати відомі гурти», - зазначила гостя дійства 31-річна лучанка Оксана Поліщук. З її слів, про захід вона почула по радіо.

Варто зауважити, що учасниці конкурсу – дуже різні жінки. Так звані норми 90-60-90 та модельний зріст, очевидно, не був основним критерієм відбору.

 

Так, напередодні режисер конкурсу Дмитро Ігнатов розповів, що у кастингах зважав, в першу чергу, на інтелект, уміння подати себе та гармонію поміж внутрішнім світом дівчат та зовнішністю.

Останні ж не стомлювались дивувати гостей заходу: намагались говорити українською, розповідали вірші. Серед дівчат були і леді-діджеї, і психологи, і економісти, і юристи.

Учасниця з Кривого Рогу Анастасія зауважила, що основною ціллю для неї є те, щоб її батьки нею пишались, а наша краянка – учасниця з міста Рожище Катерина каже, мовляв, у житті мало мати ціль – треба ще й влучно стріляти.

Загалом же весь конкурс відбувся «під знаком» дня народження головного продюсера дійства Олександра Главацького. Його вітали майже всі, хто виходив на сцену. Не забули про іменинника і учасниці дуету «НеАнгели», які розважали гостей в перервах між виходами конкурсанток.

Співачки побажали, аби в його житті домінувала краса, комфорт і затишок. Зокрема присвятили чоловіку «в червоному взутті та такій же краватці» пісню.

Співав для присутніх і запрошений Василь Бондарчук. Появу співака на сцені особливо палко зустріли жінки. Своєю чергою, він подивував всіх чудовою українською мовою та повідав, що його мама із Західної України.

 

Зрештою після двохгодинного дійства журі оголосило переможниць.

Так, «Міс глядацьких симпатій» конкурсу і «Міс Алекс Україна» стала киянка Аліна Пігун, «Міс принцеса фото України» - Надія Сухенко з Дніпропетровська, яка отримала в подарунок 10 тисяч гривень.

Стільки ж отримала і володарка титулу «Друга віце-міс принцеса України» Марія Довгопол із Запоріжжя. «Перша віце-міс принцеса України» полтавчанка Стефанія Назаренко збагатилась на 20 тисяч гривень.

А найбільший шмат призового фонду дістався «Міс принцеса України» житомирянці Дарині Петровій – 50 тисяч. Окрім цього, вона презентуватиме Україну на конкурсі всесвітнього рівня в Празі.

 

До слова, призовий фонд конкурсу становив 100 тисяч гривень. А кожна з учасниць, яка не здобула призових місць, отримала по 700 гривень в честь дня народження Олександра Главацького з його, так би мовити, кишені.

 

За словами продюсера дійства Дмитра Ігнатова, уся програма фінального шоу готувалась всього 2 з половиною дні. Водночас хореограф і режисер-постановник зізнається, що йому зазвичай вистачає 2-х репетицій, аби розпізнати суть дівчини. Так, Дмитро переконаний, що не лише зовнішність - важливий критерій відбору дівчат на кастингах. Мовляв, він, першою чергою, зважає на людяність конкурсанток. Зокрема, важливим є баланс «внутрішнього та зовнішнього».

Також, аби потрапити на подібні конкурси, дівчина має бути відкритою, вміти подати себе, орієнтуватись у непередбачуваних ситуаціях, впевнено поводитись на сцені. «Я багато працював з дівчатами. Мені вистачає 2-х репетицій і я вже знаю, чи зможе ця особа показати себе на сцені. Не люблю дівчат без інтелекту», - додав Ігнатов.

Зауважимо, Дмитро Ігнатов є режисером-постановником конкурсу краси «Перлина Чорного моря», «Севастопольська красуня» та цьогорічного «Міс Принцеса України».

 

Слід зауважити, що коштами на підготовку, одяг та харчування дівчат забезпечили організатори. «Кормили добре, турбувались. Чудовий хореограф у нас – навчив швидко», - відзначила одна з конкурсанток.

 

Нагадаємо, що фінал конкурсу відбувся у Луцьку 20 жовтня й мешканці міста сподіваються, що не востаннє організатори дійства потішили їх дійством такого високого рівня.