final20 жовтня у м. Луцьку в Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка відбудеться фінал яскравого дійства молодості, краси, грації та жіночості. Саме так можна сказати про всеукраїнський конкурс краси «Міс Принцеса України», що вже втретє пройде в обласному центрі Волині. 22 чарівні фіналістки, що пройшли попередньо 2 відбіркові тури будуть змагатися за корону Принцеси України.


Переможниця конкурсу представлятиме Україну на конкурсі краси Міс Принцеса Світу. Фінальну частину конкурсу «Міс Принцеса України» організатори запросили вести епатажного українського шоу-мена та хореографа Дмитра Коляденка. Крім того, Дмитро буде одним із членів журі цього поважного дійства.  До складу журі конкурсу у цьому році також увійдуть: Генеральний продюсер «Міс Принцеса України» Олександр Главацький, відомий український співак Василь Бондарчук, режисер-постановник цьогорічного конкурсу «Міс Принцеса України» Дмитро Ігнатов. На запитання нашого власкора, якою буде родзинка цьогорічного конкурсу Дмитро лише сказав, що поки це таємниця. Але потім додав: «Для мене, дівчина - Леді! І ми наглядно це продемонструємо. Приходьте, буде дуже цікаво». Імена ще трьох членів журі будуть оприлюднені за три дні до конкурсу. Але відомо, що це будуть теж відомі люди українського шоу-бізнесу.


Цікава програма перед конкурсом чекає і на самих дівчат конкурсанток. Для них проведуть фотосесію в відомому на всю Україну Луцькому замку, дівчата відвідають єдиний в Україні музей Волинської ікони в якому зібрані найрідкісніші ікони зі всієї України, побувають на екскурсії старим містом.


До відома акредитованих журналістів та фотографів ІІІ Всеукраїнського конкурсу краси «Міс Принцеса України».


20 жовтня у м. Луцьку, в конференц-залі готелю «Україна»


(вул. Словацького, 2) відбудеться прес-конференція, на якій Ви зможете поспілкуватись з членами журі та учасницями конкурсу.


Початок прес-конференції о 17.00.


Довідки за телефоном: (063)6529375


Оргкомітет