Get Adobe Flash player

anketa-online

Свіжі новини:

Згадаємо про Міс Принцеса України 2017, фото звіт
Нещодавно пройшов живий кастинг 9 національного конкурсу краси Міс Принцеси України 2018, не загорами й пів ...

Мега-Фінал «Міс Принцеса України» 2018 вже скоро!!!
Ось і пройшов живий кастинг на IX Національний конкурс краси “Міс Принцеса України» 2018! Серед тисяч ...

Запрошуємо на живий кастинг!
Шановні переможниці кастингу по фото, раді повідомити, що ми запрошуємо Вас на живий кастинг 9 Національного ...

Поділися з іншими

AddThis Social Bookmark Button

Ми в мережі:

facebook logo  Вконтакте 

Учасниця Ольга Кирич

1

Ми продовжуємо публікувати інформацію про фіналісток. Сьогодні у нас розповідь піде про Ольгу Кирич.

Мене звати Оля, і я з казкового міста Лева! Мені 23 роки. Змалечку займалася танцями, співом та малюванням, завжди старалася бути активною і приймати участь в різних цікавих заходах, як мені казали - "тебе всюди багато".

Десять років вчилася у школі народного танцю "Серпанок" та була солісткою ансамблю. Співала у шкільному хорі, та ходила до художньої студії.

3

16

Здобувши неповну середню освіту, у чотирнадцять років вирішила, що я творча особистість, хочу вивчати дизайн, тому поступила у Львівський Коледж Будівництва, Архітектури та Дизайну, де успішно провчилася чотири роки і завершила дипломом з відзнакою. Після, вступила до Львівської Політехніки, на цю ж спеціальність, яку також закінчила з червоним дипломом.

У п'ятнадцять  років починала працювати як танцюрист з різними колективами та співаками, в тому числі з Русланою та DZIDZIO... як в Україні, так і за її  межами. У шістнадцять розпочала роботу тренером, та займатися з дітьми. Пізніше стала проводити заняття із дефіле у модельних школах. Також маю досвід роботи вокалістки у поп-групі, та моделлю закордоном.

У 2015 році здобула титул - Княгиня Львова, а у 2016 р. — 2 віце-Княгиня України. Зважаючи на досвід участі в конкурсах та роботи танцюриста, почала долучатися до конкурсів краси вже з організаційної сторони, як хореограф-постановник, і зрозуміла, що мені дуже подобається бути частинкою таких заходів.

Завжди любила свою країну, а особливо її колорит. З раннього дитинства займаючись українськими народними танцями, з великим колективом у барвистих національних костюмах, часто представляла Україну на багатьох міжнародних  фестивалях і конкурсах. Звідси в мене появилася ще одна пристрасть  - це подорожі! Я обожнюю знайомитися з новими людьми, звичаями, відкривати для себе нові місця подорожуючи, це дуже надихає, та розвиває твій кругозір!

Саме тому, зараз я мрію знову представити свою Батьківщину, але вже у національному конкурсі краси, і я вдячна конкурсу "МІС-ПРИНЦЕСА УКРАЇНИ", що маю шанс отримати таку можливість?

princessaua

Ви можете підтримати красуню та допомогти їй здобути корону та титул Міс Принцеса України Інтернет 2017 в нашому інтернет голосуванні, проголосувавши за вподобану Вами учасницю. Проголосувати можна тут: http://princessaua.com/vote

Сайт: http://princessaua.com

 

Пошук по сайту:

Наші партнери:

 

 

 

 

 

missworld

 

logo light 1501

 

fresh

 

samie-krasivue