Get Adobe Flash player

anketa-online

Свіжі новини:

ТзОВ «Міс Принцеса України» 2018 розпочинає народний кастинг на IX Національний конкурс краси!
Весняна пора прекрасна!.. Це для вас, красиві дівчата, тане сніг та приходить весна, даруючи чудо. Це ...

10-я юбилейная церемония награждения «Viva! Самые красивые-2018». Названы победители номинации – Оля Полякова и Олег Винник!
2 февраля, во дворце «Украина» состоялось грандиозное светское событие – юбилейная 10-я церемония награждения номинации «Viva! ...

Відео звіт від Волинь Пост про Мега Фінал Міс Принцеса України 2017
Відео звіт від Волинь Пост про Мега Фінал Міс Принцеса України 2017. Відео новина. ...

Поділися з іншими

AddThis Social Bookmark Button

Ми в мережі:

facebook logo  Вконтакте 

Учасниця Світлана Линда

1

Ми продовжуємо публікувати інформацію про фіналісток. Сьогодні у нас розповідь піде про Світлану Линду.

Мене звуть Світлана Линда, я з Луганська і хочу гідно представити своє місто. Зараз я живу у Києві, вчуся на тележурналіста, активно розвиваюсь у своїй діяльності. Працюю у модельній галузі .

2

Свій вільний час я приділяю своєму розвитку , вивчаю іноземні мови, займаюся спортом, відвідую професійні тренінги і пізнавальні семінари, намагаюсь щодня ставати кращою. Я беру участь у благодійних проектах, бо моя мета — змінити світ на краще. Звісно, одна з моїх мрій — стати власницею титулу Міс Принцеса України. Та ще понад усе я мрію про мирне небо над головою, бо вважаю, що це одна з найважливіших речей у світі. Я дуже щаслива, що беру участь у цьому конкурсі. Я хочу подякувати його організаторам і Генеральному продюсеру Олександру Главацькому за цю можливість!

princessaua

Ви можете підтримати красуню та допомогти їй здобути корону та титул Міс Принцеса України Інтернет 2017 в нашому інтернет голосуванні, проголосувавши за вподобану Вами учасницю. Проголосувати можна тут: http://princessaua.com/vote

Сайт: http://princessaua.com


 

Пошук по сайту:

Наші партнери:

 

 

 

 

 

missworld

 

logo light 1501

 

fresh

 

samie-krasivue