Get Adobe Flash player

anketa-online

Свіжі новини:

ТзОВ «Міс Принцеса України» 2018 розпочинає народний кастинг на IX Національний конкурс краси!
Весняна пора прекрасна!.. Це для вас, красиві дівчата, тане сніг та приходить весна, даруючи чудо. Це ...

10-я юбилейная церемония награждения «Viva! Самые красивые-2018». Названы победители номинации – Оля Полякова и Олег Винник!
2 февраля, во дворце «Украина» состоялось грандиозное светское событие – юбилейная 10-я церемония награждения номинации «Viva! ...

Відео звіт від Волинь Пост про Мега Фінал Міс Принцеса України 2017
Відео звіт від Волинь Пост про Мега Фінал Міс Принцеса України 2017. Відео новина. ...

Поділися з іншими

AddThis Social Bookmark Button

Ми в мережі:

facebook logo  Вконтакте 

Учасниця Захарчук Олена

1

Ми продовжуємо публікувати інформацію про фіналісток. Сьогодні у нас розповідь піде про Захарчук Олену.

Я, Захарчук Олена Олександрівна, мені 23 роки. Народилася і виросла в місті Вінниця, але вже 6 років, як проживаю у Києві. Закінчила з червоним дипломом Національний транспортний університет за спеціальністю логістика, на даний момент отримую друге вище навчання - юридичне. Я творча та різностороння людина, перфекціоністка. Найбільш надихають подорожі, мрію відвідати Америку.

2

3

На протязі 12 років професійно займалася хореографією, однак останнім часом танцюю запальні латиноамериканські танці. Також відвідую спортивний зал, полюбляю екстрім, граю у гольф та взимку катаюсь на лижах. Захоплююсь кулінарією, особливо кондитерським мистецтвом, в майбутньому планую вдосконалюватись у цій справі і навчатись в найкращій школі кулінарії Le Cordon Bleu.

princessaua

Ви можете підтримати красуню та допомогти їй здобути корону та титул Міс Принцеса України Інтернет 2017 в нашому інтернет голосуванні, проголосувавши за вподобану Вами учасницю. Проголосувати можна тут: http://princessaua.com/vote

Сайт: http://princessaua.com

 

Пошук по сайту:

Наші партнери:

 

 

 

 

 

missworld

 

logo light 1501

 

fresh

 

samie-krasivue