Get Adobe Flash player

anketa-online

Свіжі новини:

ТзОВ «Міс Принцеса України» 2018 розпочинає народний кастинг на IX Національний конкурс краси!
Весняна пора прекрасна!.. Це для вас, красиві дівчата, тане сніг та приходить весна, даруючи чудо. Це ...

10-я юбилейная церемония награждения «Viva! Самые красивые-2018». Названы победители номинации – Оля Полякова и Олег Винник!
2 февраля, во дворце «Украина» состоялось грандиозное светское событие – юбилейная 10-я церемония награждения номинации «Viva! ...

Відео звіт від Волинь Пост про Мега Фінал Міс Принцеса України 2017
Відео звіт від Волинь Пост про Мега Фінал Міс Принцеса України 2017. Відео новина. ...

Поділися з іншими

AddThis Social Bookmark Button

Ми в мережі:

facebook logo  Вконтакте 

Учасниця Валерія Рябченко

0

Ми продовжуємо публікувати інформацію про фіналісток. Сьогодні у нас розповідь піде про Валерію Рябченко.

Добрий день!
Мене звали Валерія, я родом з мальовничого міста Суми. На даний момент навчаюсь в Університеті їм. Тараса Шевченка за спеціальністю правознавство.

12Пом‘ятаю, як з хвилювання, відправляла фото на кастинг конкурсу Міс Принцесса України 2017 та чекала відповіді. Потім був наступний етап - це живий кастинг, який був першим в моему житті на конкурсі краси. Далі півфінал, котрий був хвилюючою та очікуваною подією. Організація цього заходу проходила на високому рівні, тому хотілося б подякувати Олександру Главацькому та всій команді, яка приймала участь в проведенні цього грандіозного свята.
Після того як стали відомі результати півфіналу, моему щастю не було меж і я вже була в передчутті феєричного фіналу. Звичайно, як кожна з учасниць, я сподіваюсь на перемогу в цьому конкурсі та прагну презентувати нашу чудову країну на світовій арені. Щиро бажаю всіх успіху, але головне - отримати незабуваємі враження та позитивні емоції.

princessaua

Ви можете підтримати красуню та допомогти їй здобути корону та титул Міс Принцеса України Інтернет 2017 в нашому інтернет голосуванні, проголосувавши за вподобану Вами учасницю. Проголосувати можна тут: http://princessaua.com/vote

Сайт: http://princessaua.com

Останнє оновлення (П'ятниця, 03 листопада 2017, 11:07)

 

Пошук по сайту:

Наші партнери:

 

 

 

 

 

missworld

 

logo light 1501

 

fresh

 

samie-krasivue