Get Adobe Flash player

anketa-online

Свіжі новини:

ТзОВ «Міс Принцеса України» 2018 розпочинає народний кастинг на IX Національний конкурс краси!
Весняна пора прекрасна!.. Це для вас, красиві дівчата, тане сніг та приходить весна, даруючи чудо. Це ...

10-я юбилейная церемония награждения «Viva! Самые красивые-2018». Названы победители номинации – Оля Полякова и Олег Винник!
2 февраля, во дворце «Украина» состоялось грандиозное светское событие – юбилейная 10-я церемония награждения номинации «Viva! ...

Відео звіт від Волинь Пост про Мега Фінал Міс Принцеса України 2017
Відео звіт від Волинь Пост про Мега Фінал Міс Принцеса України 2017. Відео новина. ...

Поділися з іншими

AddThis Social Bookmark Button

Ми в мережі:

facebook logo  Вконтакте 

О. Главацький відвідав Луцьк

0vizit

Генеральний продюсер 8 Національного конкурсу краси «Міс Принцеса України 2017» - О. Главацький на днях побував з робочим візитом у м. Луцьку. 

У ході візиту пан Олександр розповів про підготовку грандіозного фіналу «Міс Принцеса України» 2017, який відбудеться у Луцьку, 15 жовтня.

- Традиційно я зустрічався з директором драмтеатру – Анатолієм Гливою, бо хочемо, щоб дійство краси та грації відбулося урочисто та щоб забронювати зал заздалегідь, а також мав зустріч із заступником Волинської обласної ради О. В. Пирожиком . Отримали величезну підтримку обласної ради та подяку від заступника Луцького міського голови Г.О. Пустовіта, адже напередодні проведення дійства краси, 14 жовтня, в Україні традиційно відзначається День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також чергова річниця створення УПА. Тому святкові заходи продовжуватимуться на наступний день.

На разі вже знаємо зірковий склад : ведучим буде шоумен Д. Коляденко, співатимуть М. Яремчук, В. Козловський, якраз ведуться переговори з Т. Кароль та багато інших цікавих сюрпризів чекає на глядачів. Після пів-фіналу, який відбудеться 16 червня у м. Києві будемо знати імена учасниць, які цього річ змагатимуться за корону «Міс Принцеси України» 2017, а також грошовий приз 150 000 грн. та можливість представити Україну на  Miss Princess of the World.

 

Отож, чекаємо усіх на гранд фінал у Луцьку, 15 жовтня. Море краси та вражень гарантуємо!

Нагадуємо, що ви можете прийняти участь у настингу до 9 національного конкурсу краси Міс Принцеса України 2018, тож надсилайте свої анкети та фото на емейл:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та хай Вам щастить!


Сайт: http://princessaua.com

 

Пошук по сайту:

Наші партнери:

 

 

 

 

 

missworld

 

logo light 1501

 

fresh

 

samie-krasivue