Get Adobe Flash player

anketa-online

Свіжі новини:

Луцьк готується зустрічати щорічне дійство - IX Національний конкурс краси «Міс Принцеса України» 2018!!!
31 серпня у Києві пройшов пів-фінал Національного конкурсу краси «Міс Принцеса України» 2018. Вельмишановне журі, у ...

Відбувся Півфінал Міс Принцеса України 2018
Відбувся півфінал 9 національного конкурсу краси Міс Принцеса України 2018 в м. Київ. Дійство пройшло на ...

Вітаємо півфіналісток з Днем Незалежності!
Щиро вітаю півфіналісток 9 Національного конкурсу краси Міс Принцеса України 2018 з світлим святом - Днем ...

Поділися з іншими

AddThis Social Bookmark Button

Ми в мережі:

facebook logo  Вконтакте 

О. Главацький відвідав Луцьк

0vizit

Генеральний продюсер 8 Національного конкурсу краси «Міс Принцеса України 2017» - О. Главацький на днях побував з робочим візитом у м. Луцьку. 

У ході візиту пан Олександр розповів про підготовку грандіозного фіналу «Міс Принцеса України» 2017, який відбудеться у Луцьку, 15 жовтня.

- Традиційно я зустрічався з директором драмтеатру – Анатолієм Гливою, бо хочемо, щоб дійство краси та грації відбулося урочисто та щоб забронювати зал заздалегідь, а також мав зустріч із заступником Волинської обласної ради О. В. Пирожиком . Отримали величезну підтримку обласної ради та подяку від заступника Луцького міського голови Г.О. Пустовіта, адже напередодні проведення дійства краси, 14 жовтня, в Україні традиційно відзначається День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також чергова річниця створення УПА. Тому святкові заходи продовжуватимуться на наступний день.

На разі вже знаємо зірковий склад : ведучим буде шоумен Д. Коляденко, співатимуть М. Яремчук, В. Козловський, якраз ведуться переговори з Т. Кароль та багато інших цікавих сюрпризів чекає на глядачів. Після пів-фіналу, який відбудеться 16 червня у м. Києві будемо знати імена учасниць, які цього річ змагатимуться за корону «Міс Принцеси України» 2017, а також грошовий приз 150 000 грн. та можливість представити Україну на  Miss Princess of the World.

 

Отож, чекаємо усіх на гранд фінал у Луцьку, 15 жовтня. Море краси та вражень гарантуємо!

Нагадуємо, що ви можете прийняти участь у настингу до 9 національного конкурсу краси Міс Принцеса України 2018, тож надсилайте свої анкети та фото на емейл:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та хай Вам щастить!


Сайт: http://princessaua.com

 

Пошук по сайту:

Наші партнери:

 

 

 

 

 

missworld

 

logo light 1501

 

fresh

 

samie-krasivue