Get Adobe Flash player

anketa-online

Свіжі новини:

Луцьк готується зустрічати щорічне дійство - IX Національний конкурс краси «Міс Принцеса України» 2018!!!
31 серпня у Києві пройшов пів-фінал Національного конкурсу краси «Міс Принцеса України» 2018. Вельмишановне журі, у ...

Відбувся Півфінал Міс Принцеса України 2018
Відбувся півфінал 9 національного конкурсу краси Міс Принцеса України 2018 в м. Київ. Дійство пройшло на ...

Вітаємо півфіналісток з Днем Незалежності!
Щиро вітаю півфіналісток 9 Національного конкурсу краси Міс Принцеса України 2018 з світлим святом - Днем ...

Поділися з іншими

AddThis Social Bookmark Button

Ми в мережі:

facebook logo  Вконтакте 

На кастингу до VIII Національного конкурсу «Міс Принцеса України»2017 обрали 52 красуні зі всієї України!

2

17 березня, сонячної днини, у м. Києві на живому кастингу зустрілись красуні зі всієї України: Ужгорода, Донецька, Маріуполя, Львова, Луганська, Луцька та з інших міст. Нагадаємо, що місяцями організатори конкурсу краси «Міс Принцеса України» невтомно працювали, обираючи по фото красунь, які б змогли продовжити боротьбу за корону принцеси на живому кастингу.

Цього року журі та організатори конкурсу проглянули тисячі анкет та фото, які ви нам надсилали, адже вже доброю традицією стала величезна кількість бажаючих дівчат, які б хотіли показати свою вроду.

1

29

30

3

З Лондона, Парижу та Америки приїхали журі, щоб оцінювати найпрекрасніших українських дівчат . А також титулована красуня І. Онофрійчук - «Міс Принцеса України» 2013, а довершив суддівський склад Генеральний продюсер О. Главацький. Щоб журі змогло правильно та об’єктивно обрати найкращих, допомагали і фотографи, і стилісти. Кастинг проходив на високому рівні, зважаючи на популярність конкурсу, тому було запрошено велику кількість фотографів, відео-операторів та інших спеціалістів своєї справи, щоб професійно обрати найдостойніших.

4

5

28

Незмінне гасло «Краса єднає Україну!» вже традиційно підтвердило свою правдивість. Адже ступивши на землю в м. Києві, наші конкурсантки змогли відчути усю гостинність нашої столиці, адже організатори зустріли чудовим фуршетом, шампанським, щоб дівчата змогли познайомитися, поділитися своєю історією, а також подружитися, адже дружні стосунки на конкурсі допомагають підтримати одне одного.

6

7

31

8

На дефіле цього року на сцену виходили по 20 дівчат, бо був великий наплив, а хотілося усім дати шанс проявити себе. На 1-виході дівчата виходили у власних коктейльних сукнях з двома прапорцями: України та з логотипом конкурсу. Кожна розповідала про себе, показували таланти, хто співав, хто танцював, а хто й на шпагат сідав. Були серед красунь і педіатри, і стоматологи, юристи, економісти, журналісти, але усі хотіли потрапити у пів-фінал. Мабуть «Міс Принцеса України» 2017 буде найсильнішим за всі роки, адже бажаючих потрапити на конкурс було дуже багато. На 2-му виході дівчата дефілювали в купальниках, показуючи усі принади молодості.

9

Приїжджали на кастинг гості, наші партнери – директор «Міс Принцеса Чернігів» – Я. Мушитська та «Міс Принцеса Кропивницький» - О. Рудковська. Дякуємо усім нашим партнерам також з Ужгорода, Чернівців, Запоріжжя, Львова, Луцька та іншим за співпрацю та допомогу в організації. Також київським модельним агентствам, які посприяли тому, щоб усі змогли приїхати на кастинг. Дякуємо родичам наших красунь, які приїхали, щоб їх підтримати на конкурсі.

10

12

Завершився кастинг гімном України, усі співали щиро, з душею. А потому обрали 52 дівчини, які продовжать боротьбу у пів-фіналі, який відбудеться 16 червня в м. Києві. Усіх дівчат чекаємо з 14 по 17 червня, у столиці, де й пройде пів-фінал, а також організуємо екскурсії. На пів-фіналі буде 4 виходи: у футболках, у коктейльних сукнях, купальниках та у вечірніх сукнях, і тоді оберуть 25 дівчат, які позмагаються у фіналі – 15 жовтня у м. Луцьку. Ще 12 дівчат обрали на випадок, якщо хтось з 52 красунь одружиться, адже їх підтримували молоді люди, кожна хоче створити сім’ю , бути музою і наслідувати Принцесу Діану, займатися благодійністю.Також за контрактом можуть виїхати закордон, за правилами конкурсу вік дівчат має бути від 18 до 25 років.

-Я вболіваю за кожну дівчину, бо вони усі пройшли кастинги по фото, вибачте, хто не пройшов далі, такі правила конкурсу. Ми даємо шанс кожній дівчині, не обов’язково вона має бути з обласного центру, це може бути дівчина і з села, наприклад були учасниці з Коломиї, Маріуполя. Ми даємо шанс бути принцесою кожній дівчині і сприяємо тому, щоб кожна учасниця могла доїхати до Києва. Отож, дякую усім гостям, директорам, батькам, модельним агентствам і продовжуємо обирати «Міс Принцесу України»2017. Слава Україні!- О. Главацький.

13

14

27

16

17

18

26

21

22

23

24

25

 

Пошук по сайту:

Наші партнери:

 

 

 

 

 

missworld

 

logo light 1501

 

fresh

 

samie-krasivue