princessu

"Міс Принцеса України 2020-2021" призовий фонд 600000 грн.

Вітаємо, друзі, дорогі Принцеси, партнери, які виявили бажання взяти участь в XI  Національному конкурсі краси «Міс Принцеса України»2020. Дякуємо за титанічну роботу модельним агентствам в регіонах, які протягом 10 років з нами. Дякуємо за допомогу та підтримку нашого конкурсу Grand Admiral Club, Зелений ГайPatio di Fiori, секретарю міської ради, виконувачу повноважень міського голови м. Луцьк Григорію Пустовіту. За чудові пісні та гарний настрій дякуємо артистам: Ivan NAVI, Роман Скорпіон, Артем Гагарін, Ірина Шабан, Сергій Скулинець, гуртам Ліги сміху: Віп Тернопіль та Загорецька за гарний настрій, за чудові світлини фотографу Ігорю Майстренко.  Спасибі батькам, рідним за вашу повагу та підтримку конкурсанткам, без вас важко було б стільки років робити молодіжний проект, який з кожним роком набирає обертів.

Біль та тривога в кожного з нас в серці зараз , адже хвороба COVID-19 не  зупиняється, на жаль. Вона проникає у всі сфери нашого життя, не обираючи між політиками чи студентами, дітьми та дорослими, не обирає країни, президентів, депутатів, мерів, студентів, пенсіонерів. Тому в цілях вашої та нашої безпеки ми повідомляємо, що  фінал конкурсу «Міс Принцеса 2020-2021» переноситься на 6 березня, він відбудеться у Драмтеатрі міста Луцька. Це дійство буде присвячено всім українським жінкам. Сподіваємося, що ситуація стабілізується і наші принцеси зможуть продовжити шлях до перемоги. Це свято краси та веселого настрою, тому організатори конкурсу вирішили, що пів-фінал відбудеться теж у 2021 році,  вже зараз йде мова про те, що, можливо XI та XII Національний конкурс краси об’єднаємо і він відбудеться 6 березня, а переможниця отримає відразу подвійний титул, адже під час пандемії, важко передбачити, як будуть розгортатися події надалі. Переможниця конкурсу представить нашу країні на міжнародному конкурсі Міс Принцеса Світу 2021. Призовий фонд "Міс Принцеса України 2020-2021" становитиме 600000 грн. Ми впевнені, що учасниці, їхні батьки, рідні, партнери нас розуміють, ми отримуємо сотні листів щодня зі словами  підтримки, порад, ми це цінуємо і поважаємо, знайте, що ми з вами разом подолаємо цей непростий час.

Дякуємо,  усім, хто долучається до проведення конкурсу: партнерам, меценатам, журналістам, фотографам, відео операторам, візажистам, перукарям. Усі, хто збирався на конкурс краси «Міс Принцеса України»2020, ми повідомляємо, що запрошення залишається в силі. Тому, шановні члени журі, депутати, дипломати, почесні гості, ми сподіваємося, що все ж таки ми зустрінемося 6 березня, і знову буде лунати українська музика. Також повідомляємо, що з особистих причин 15 фіналісток не зможуть прийняти участь у конкурсі, тож ми продовжуємо наш кастинг. У Вас є шанс потрапити до півфіналу «Міс Принцеса 2020-2021», тож заповнюйте анкети онлайн на сайтах: http://princessaua.com/ та https://missprincessa.com/, чи завантажуйте анкету тут та разом з фото надсилайте їх на емейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і хай Вам щастить! Участь можуть приймати дівчата віком від 17 до 27 та зростом від 165 до 180 см.

IMG 8922

-Я вірю, що повернеться час, коли безперешкодно  літатимуть літаки, ми будемо обійматися при зустрічах, як раніше збиратимемося великими компаніями, не будемо відчувати небезпеку. Ми разом з вами 6 березня обиратимемо найкращу з кращих, яка прославлятиме Україну за її межами у 2021 році, ми гарантуємо прекрасний настрій, незабутню атмосферу свята. З нетерпінням чекаємо зустрічі, - щиро Ваш, О. Главацький.

Сайт: http://princessaua.com