31

Відбулося засідання Комітету національного конкурсу краси «Міс Принцеса України» 2021 та обрали топ-50 принцес по версії Міс Принцеса України.

Топ 50 принцес, будуть брати участь в півфіналі Міс Принцеса України 2021, який пллануємо провести 18 вересня.

На півфіналі публіку будуть розважати своїми хітами та новими піснями відомі співаки вітчизняного шоу бізнесу. Переможниці півфіналу будуть представляти своє місто на Мега Фіналі Міс Принцеса України 2021. Призовий фонд конкурсу - 600000 грн. Пропонуємо Вашій увазі фото нашіх принцес:

1 frame

1 frame

1 frame

4 frame

1 frame

1 frame

Також комітет постановив, що в цьому році учасниць на півфіналі буде 55! Щоб потрапити до числа фіналісток надсилайте свої відео - презентації (проходка в купальнику на 50 секунд) на емейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а ми оберемо переможниць, які потраплять до нашого півфіналу.

"Я хочу Привітати наші ТОП-50 переможниць. Щиро вітаю Вас та бажаю кожній переможниці достойно представити себе та своє місто на Півфіналі, що відбудеться 18 вересня в м. Київ та, звістно ж, здобути перемогу та потрапити до нашого Мега Фіналу! Бажаю щастя, міцного здоров'я та успіхів! До зустрічі на паівфіналі Міс Принцеса України 2021!" - З повагою, генеральний продюсер Олександр Главацький

IMG 5066

Сайт: http://princessaua.com