31

5 вересня відбулося засідання Комітету  та обрали топ-50 принцес по версії Міс Принцеса України.

Топ 50 принцес, будуть брати участь в півфіналі Міс Принцеса України 2020, який пллануємо провести 5 грудня.

На півфіналі публіку будуть розважати своїми хітами та новими піснями відомі співаки вітчизняного шоу бізнесу - Роман Скорпіон та Іван Навін. Переможниці півфіналу будуть представляти своє місто на Мега Фіналі Міс Принцеса України 2020. Призовий фонд конкурсу - 300000 грн. Пропонуємо Вашій увазі фото нашіх принцес:

1 frame

1 frame

1 frame

4 frame

1 frame

1 frame

Також комітет постановив, що в цьому році учасниць на півфіналі буде 55! Щоб потрапити до числа фіналісток надсилайте свої відео - презентації (проходка в купальнику на 50 секунд) на емейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а ми оберемо переможниць, які потраплять до нашого півфіналу.

"Я хочу Привітати наші ТОП-50 переможниць. Щиро вітаю Вас та бажаю кожній переможниці достойно представити себе та своє місто на Півфіналі, що відбудеться 5 грудня в м. Київ та, звістно ж, здобути перемогу та потрапити до нашого Мега Фіналу! Бажаю щастя, міцного здоров'я та успіхів! До зустрічі на паівфіналі Міс Принцеса України 2020!" - З повагою, генеральний продюсер Олександр Главацький

IMG 5066

Сайт: http://princessaua.com