princessaua

До уваги учасниць, які пройшли кастинг по фотографіях на Національний конкурс краси «Міс Принцеса України» 2020!!!  Ми б з радістю зустрілися у Києві на заплановану дату 15 травня, де б ви показали себе у всій красі, розповіли про себе, продефілювали на сцені та показали б свої таланти, але турбуючись про ваше здоров’я та безпеку, ваших рідних і близьких, які також мали бажання приїхати до столиці України, ми прийняли рішення перенести запланований живий кастинг, він відбудеться обов’язково, проте дату ми повідомимо пізніше. Ми також підтримуємо всі заходи, які вживає наша держава, адже ситуація з пандемією набирає обертів в нашій країні, тому ваше здоров’я має бути на першому місці.

Головна  подія року «Міс Принцеса України» 2020 відбудеться без сумніву, ми просто переносимо заплановані заходи, але це не привід засмучуватися. Вся країна з нетерпінням чекає повернення до звичного життя і ми так само. Тому, дорогі учасниці, у вас з’явилося більше часу для підготовки до конкурсу, аби наше знайомство з вами відбулося на найвищому рівні.

Призовий фонд конкурсу становить 300000 грн.  Уся підготовка дівчат, проживання, харчування відбувається за  рахунок  ТОВ «Міс Принцеса України», немає ніяких грошових внесків. Сукні весільні, купальні костюми, коктейльні плаття для виходів на сцені надаються оргкомітетом. Єдине, що потрібно, це гарний настрій та бажання перемагати.

І як завжди, в цій порі організатори працюють над програмою пів-фіналу та гранд фіналу. Не зважаючи на події в країні, ми дуже хочемо, щоб свято і на далі залишалося цікаве для різної вікової категорії, а також патріотичне та незабутнє.

  • До зустрічі, дорогі принцеси! Журі продовжує обирати красунь, з тисячі анкет. А робимо ми все це завдяки нашим меценатам, які хоч і знаходяться зараз закордоном, але їхню підтримку ми відчуваємо кожну хвилину в такий непростий час для всього світу, величезна вам подяка. Життя продовжується, продовжуються і молодіжні проекти, конкурс краси «Міс Принцеса України» 2020 відбудеться і Україна буде представлена на Міс Принцеса Світу 2021.  Величезне спасибі і діям влади, яка рятує народ України, ми все здолаємо, бо ми найсильніша нація, які б виклики нам би не кидала доля. Сподіваємося, що вже зовсім скоро, виконуючи усі правила карантину, ми знову будемо подорожувати, сміятися від радості в аеропортах при зустрічі та пити каву.
  • 1sqbc0my
  • Ми продовжуємо кастинг по фотографіях, орієнтовно до червня. Приємно, що з заповнених анкет ми бачимо широкий спектр ваших професій, на конкурсі краси будуть лікарі, юристи, економісти, бухгалтери, медсестри, стоматологи, хірурги і це ще не весь перелік. Дуже сильний склад учасниць, буде велика конкуренція, бо дівчата не лише красиві, а й розумні. Для тих, хто все ще бажає потрапити до найпрестижнішого конкурсу, є можливість. Ми чекаємо від тебе заповнену анкету на сайті www.princessaua.com, www.missprincessa.com а також три фото хорошої якості: портрет, фото в повний зріст в купальнику та фото з вашого життя. Обов’язково резюме з вашими параметрами.  Ми чекаємо на ваші фото на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. З вами обов’язково зв’яжуться  організатори конкурсу. Кожна з вас прекрасна, але конкурс є конкурс, і робота журі буде непростою, проте ми даємо усім вам шанс, потім журі обере 500 моделей, які приїдуть в Київ на живий кастинг, час, дату ми повідомимо пізніше, коли стабілізується ситуація з корона вірусом. Наша прес-служба теж працює, ми відновлюємо на нашому сайті проект, в якому братимемо інтерв’ю з учасницями та переможницями минулих років, які поділяться цікавими розповідями, а також будемо розповідати про цьогорічних учасниць.  Слідкуйте за нашими новинами і не втрачайте оптимізму та готуйтеся, щоб з новими силами підкорювати нові вершини,- щиро ваш,  генеральний продюсер конкурсу, заслужений діяч мистецтва естрадного мистецтва О.Главацький.