vesna1

Привіт, Україно, привіт весно!  Нарешті, настала пора яскравих вражень, «ранок року». Як ніколи, весна прийшла раніше до нас, спостерігаючи за перехожими, ми бачимо на їхніх обличчях радість. «Невже весна нарешті прийшла?» – кажуть вони. З її настанням в голові зароджуються нові думки, нові ідеї та фантазії. Наша душа немов знову народжується!

В перші дні весни члени журі конкурсу «Міс Принцеса України»2020 переглядають  сотні анкет, які надійшли до нас з різних  регіонів України: міст, областей, сіл на участь в XI Національному конкурсі краси «Міс Принцеса України» 2020.  Ми запрошуємо всіх чарівних принцес України від 18 до 27 років, заповнюйте анкету на нашіх сайтах: www.princessaua.com  та  www.missprincessa.com, а також надсилайте нам ваші фото: портрет, фото в повний зріст в купальнику та фото з вашого життя. Обов’язково резюме з вашими параметрами.  Ми чекаємо на ваші фото на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Наші члени журі ознайомляться з інформацією, яку ви надали про себе. А тоді запросять в м. Київ на живий кастинг, який відбудеться 15 травня, де познайомимося особисто з учасницями, ви розповісте про свої мрії, плани у житті. На гранд фіналі переможниця отримає не лише перемогу та корону, а й грошовий приз, та  можливість представити Україну на міжнародному рівні на Міс Принцеса Світу. Призовий фонд конкурсу 300 000 грн.

Півфінал теж відбудеться в столиці України, дату ми повідомимо пізніше, коли пройде живий кастинг.

zelen

  • В Україні найкрасивіші жінки, найкращі господині, берегині домашнього вогнища та успішні жінки, які здобувають кар’єрний професійний ріст, а головне, що все це може поєднати кожна українська дівчина. Всіх вітаємо з весною, квітучого вам настрою, теплих почуттів, багато сонця, адже тепер воно не тільки світить, а й гріє землю лагідними промінчиками. Що ж, чоловіки, любіть наших жінок, оберігайте їх, не забувайте про квіти, тим більше, що скоро 8 березня, готуйте сюрпризи, подарунки, нагадуйте нашим жінкам, що вони найпрекрасніше, що створив Бог на землі. Кохайте, будьте коханими, а ми чекаємо, любі принцеси  на ваші анкети: www.princessaua.com  та  www.missprincessa.com, спробуйте себе у конкурсі, і можливо, саме ви станете «Міс Принцесою України» 2020.- щиро Ваш, О. Главацький.