0афиша2019

Нещодавно народ України обирав Президента країни, а вже зовсім скоро ми обиратимемо «Міс Принцесу України» 2019, а саме 15 травня о 14:00 кастинг в м. Києві. 300 красунь, які пройшли кастинг по фото ми запрошуємо до столиці України. Не будьмо байдужими, адже переможниця представить країну на закордонному рівні на «Міс Принцеса Світу» 2020.

Цього року конкурс X, ювілейний, тому ми з особливою увагою ставимось до відбору, до шоу-програми, на вас чекатиме феєричний фінал, який відбудеться у м. Луцьку 2 листопада. Призовий фонд конкурсу 300 000 грн.

Приходь і можливо саме ти потрапиш у пів-фінал, який пройде 31 серпня у м. Києві, де на тебе чекатимуть ведучий Д. Коляденко, співатиме В. Козловський, І. Шабан, В. Яремчук та інші. Саме 15 травня журі обере 50-ку учасниць, які і покажуть себе у пів-фіналі  31 серпня.

Ми вже обрали 200 переможниць кастингу по фото, до їх числа можете потрапити саме Ви!

на лист а4 победители1

на лист а4 победители1

на лист а4 победители1

на лист а4 победители1

на лист а4 победители1

на лист а4 победители1

на лист а4 победители1

на лист а4 победители1

Ми звертаємося до всіх красунь, аби кожна змогла прийняти участь та позмагатися за корону переможниці. Нам важливо, щоб усі, хто бажає потрапити на конкурс, змогли здійснити свою мрію, адже конкурс -  це не лише змагання, а й чудова компанія, екскурсії, спілкування, нові можливості , краса може обє’днувати, адже ми всі з України. Схід та Захід разом. Ми це не один рік доводимо.

glnewww

- Я вітаю усіх з Великоднем! Хай наші ранки завжди будуть мирними, душі і серця наповнені любов’ю один до одного, нехай усе, що ми робимо, буде на благо України та народу. Злагоди у всі родини, спокою, розуміння, дружності, і тоді ми будемо процвітати!!! Христос Воскрес! Воістино Воскрес! –щиро Ваш, О. Главацький.

Сайт: http://princessaua.com