1 3

Генеральний продюсер національного конкурсу краси Міс Принцеса Ураїни 2019  та Заслужений Діяч України  Олександр Главацький побував на конкурсі краси Королева Мелітополя. Конкурс організувало модельне агнтство "Silver star", якому виповнилося 20 років. Організація пройшла на дуже високому рівні, здавалося, що конкурс був на державному рівні і проходив в столиці країни. Хочемо висловити подяку директору модельного агенства - Оксані Балюті за організацію дійсва на такому професійному рівні. О.Главацький був запрошений почесним членом журі.

Серед журі були люди достойні, які представляють міста Мелітополь та Запоріжжя: дизайнери, фотографи, бізнесмени, даячі та представники конкурсу Королева України. Коли публіці представили Заслуженого Діяча України та генерального продюсера Міс Принцеса Ураїни 2019 Олександра Главацького, то зал вибухнув оплесками та щиро привітав його, від чого виступили сльози радості від приємної несподіванки.

1 1

1 2

1 4

1 5

IMG 1407

Час ікс не змусив себе чекати. Журі швидко розподілили корони і вже були готові оголошувати результати. Але з початку всіх конкурсанток обдарували презентами спонсори заходу. Емоції в залі загострилися до межі і члени журі таки оголосили переможниць. Отже, призові місця розподілилися таким чином:
"Королевою дружби" стала 21-річна студентка МДПУ ім. Б. Хмельницького Анастасія Чернишова. Титул "Королева глядацьких симпатій" отримала 18-річна студентка ТДАТУ Діана Міщенко. "Королевою фото" визнана 16-річна учениця 10-го ліцею Анастасія Гожієнко. Титул "Королева Подіуму" віддали 18-річної студентки МДПУ ім. Б. Хмельницького Вікторії Согуленко.
"V віце Королевою Мелітополя" стала 16-річна учениця Запорізького навчально-виховного коледжу 77 Анастасія Бусь, "IV віце Королевою Мелітополя" - 18-річна студентка Мелітопольського промислово-економічного коледжу Вікторія Постникова, "III віце Королевою Мелітополя" - 22-річна Ганна Горбань, "II віце Королевою Мелітополя" - 16-річна ЗОШ 24 Олександра Чорна, "I віце Королевою Мелітополя" - Мілана Лисенко.
Титул "Королева Мелітополя International" завоювала 16-річна учениця 5-го ліцею Анастасія Кононіхіна.

О. Главацький вітав всіх глядачів в залі як королів та королев. Всіх моделей, які за 20 років отримали солідні титули та перемоги, подякував за запрошення та запросив на ювілейний кастинг 10 національного конкурсу краси Міс Принцеса України 2019 учасниць під номерами 1, 5, 10, 13, 16, 20. Просимо модельне агентство "Silver star" посприяти учасницям, щоб вони змогли приїхати на кастинг.

g2017

Кастинг відбудеться 15 травня в м. Київ.  Призовий фонд конкурсу становитеме 300000 грн. Нагадаємо, що проживання, макіяж, зачіски за рахунок конкурсу. Участь в конкурсі безкоштовна. Тож ми чекаємо на Вас, учасниці з Вашого конкурсу дуже вродливі, ми сподіваємося, що переможниця в нашому конкурсі може бути з Мелітополя, красуні мають вся шанси на це. Ви також можете прйняти участь у нашому кастингу. Приймати участь можуть дівчата від 17 до 25 років. Тож, шановні красуні, негайте часу та надсилайте свої фото та анкети на емейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або заповнюйте електронну анкету онлайн на нашому сайті.  Хай Вам щастить в Новому Році і можливо саме Ви станете новою Міс Принцеса України!

"Вітаю всіх переможниць конкурсу, бажаю щастя, міцного здоровя, успіхів в усіх починаннях, та здобувати нові перемоги в своєму житті, поважайте директора школи моделей, яка дава Вам шанс потрапити в модельний світ та представляти свою область та місто. Чекаю на Вас на нашому кастингу і нехай Вам щастить!" - привітав переможниць О. Главацький.

Сайт: http://princessaua.com