8mart

Шановні жінки! Вітаємо зі святом весни! Бажаю сонця ясного на землі й на обрії, долі незрадливої, щедрої, доброї. Хай все задумане здійсниться, хай радістю дні розпочинаються!!!

Члени журі невтомно працювали, обробляючи сотні листів від красунь з усієї раїни. В цей святковий день ми хочемо презентувати Вам переможниць кастингу по фото та запросити на живий кастинг, що відбудеться  в м. Київ 25 квітня о 14 годині. При собі мати зручний для Вас купальник, туфлі на каблуках та чарівну посмішку.

proshli-2018

"Шановні переможниці кастингу по фото! Я щиро вітаю Вас з перемогою та запрошую на живий кастинг в столицю нашої країни - славетне місто Київ, кастинг відбудеться 25 квітня. Бажаю Вам перемоги! Також хочу нагадати, що Ви ще маєте шанс потрапити до кастингу, тож надсилайте свої фото та анкети на емейл:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.';document.getElementById('cloak7476ec1c2da7d5da9dbd753ae36d51c1').innerHTML += ''+addy_text7476ec1c2da7d5da9dbd753ae36d51c1+'<\/a>';   та можливо сама Вам пощастить!" - з повагою, О. главацький.


Сайт: http://princessaua.com