princessaua17 жовтня у Волинському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбувся Мега Фінал 4-го Національного конкурсу краси «Міс Принцеса України» 2013.

Неймовірне свято краси та музики нам дарували 17 дівчат зі всієї України, які попередньо були відібрані на живих кастингах та по фотографіях. Розважали публіку співак та шоуменДмитро Коляденко, народний артист України Володимир Гришко та співачка Маша Собко, які під час вечора створили неймовірний настрій, також, вони були членами журі конкурсу.Дійство пройшло на одному подиху.

Красуні демонстрували власну вроду під час конкурсу-представлення, дефіле у сукнях та купальниках. До інтелектуального конкурсу та виходу у весільних сукнях журі відібрало сімох фіналісток.

Конкурсанток запитували, як приготувати борщ, що ліпше: корона принцеси чи автомобіль «Бентлі» і чи зможуть вони подумки помножити 247 на 455. Відповіді дівчат веселили публіку.

18

p4

DSC 0129


Наприклад, на запитання хто в Україні прем’єр-міністр одна з конкурсанток відповіла «хтось».

Проте найбільше потішив аудиторію виступ гурту Dzidzio, який змусив стрибати усіх дітей залу, давав поради аудиторії та кепкував. Оцінила публіка і байку Павла Глазового «Як зайчисько закохався» у виконанні Дмитра Коляденка.

19

PRINCESSA 2013  0007

Важко було не помітити дорогі авто під театром імені Тараса Шевченка. Як стало відомо з неофіційних джерел, це приїхали друзі О.Главацького, щоб привітати його з Днем народження. Тому Олександр неодноразово зникав із залу та приймав щирі вітання.

3


Неодноразово під час конкурсу вітали з нещодавнім днем народження генерального продюсера дійства Олександра Главацького. Проте, як неодноразово жартував сам Олександр, свій вік він нікому не називає. Тому про те, що у О. Главацького цього року ювілей всі дізналися лише під час поздоровлень зі сцени.

16

PRINCESSA 2013  0400

Сюрпризи на святі не закінчувалися… Виступ гурту Dzidzio, який змусив стрибати усіх дітей залу, оцінила публіка і сам О. Главацький: « Мені приємно, що всі діти, які були в залі, зі щирою радістю стрибали, танцювали та співали на сцені разом із Dzidzio, а особливо приємно було почути від публіки та дітей «хеппібьоздейдіа Саша», зізнаюся, що розчулило не на жарт»

11

А секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт вручив йому від імені міського голови подяку. Як охарактеризував подарунок Пустовіт – це нагорода «за титанічну роботу на ниві популяризації дівочої краси».

6

PRINCESSA 2013  0698

Сам Олександр із вдячністю прийняв подарунок та зайняв своє місце у залі, спостерігаючи та контролюючи хід конкурсу.

Звання «Міс принцеса України» та приз у 50 тисяч гривень у Луцьку отримала вінничанка Іванна Онуфрійчук.

Зрештою, титул першої віце-міс та приз у 20 тисяч гривень виборола Юлія Ковальчук. 10 тисяч гривень та звання другої віце-міс отримала Аліна Гаврилюк з Луцька. «Бронза» і 5 тисяч гривень дісталися красуні з Дніпропетровська Анні Дворецькій.

PRINCESSA 2013  0646

4


Окрім цього по 5 тисяч гривень та звання «Міс фото» та «Міс глядацьких симпатій» отримали сестри-близнючки з Києва Олена та Катерина Чернишук. Звання «Міс топ-модель» і 5 тисяч гривень дісталося Анні Перегубко з Донецька.


1

p8

DSC 0201


Варто згадати, що не усі в залі були задоволені рішенням журі. Втім, саме переможниця Іванна Онуфрійчук представлятиме Україну на міжнародному конкурсі краси у Чехії «Принцеса Світу 2013».

Отже ще раз коротко підіб’ємо підсумки:

Анна Перегубко, Міс топ-модель

Катерина Чернишук, Міс глядацький симпатій

Олена Чернишук, Міс фото

Анна Дворецька, третя віце-міс

Аліна Гаврилюк, друга віце-міс

Юлія Ковальчук, перша віце-міс

Іванна Онуфрійчук , Міс принцеса України-2013


12

9

foto2

DSC 0220

DSC 0268

DSC 0313

DSC 0322

DSC 0384

Можна із впевненістю сказати, що свято вдалося. Усі отримали подарунки, гарний настрій, чудову атмосферу, а головне відчували себе однією великою українською родиною, яка вміє радіти та сміятися. Тому чекаємо наступний 5 Національний конкурс «Міс Принцеса України» 2014 знову у Луцьку, адже підготовка уже розпочинається і організатори продовжують працювати!

 

13

p3

p18

p16

p12

DSC 0422DSC 0420

PRINCESSA 2013  0192

PRINCESSA 2013  0273

PRINCESSA 2013  0343

PRINCESSA 2013  0380

PRINCESSA 2013  0698Виголошуємо подяку Фуджі Ескспрес за надані фото.

Fuji-express jpg