Miss-Ukraina-Vselennaya-slayder

Ввечері 4-го вересня столичний бомонд зібрався у п’ятизірковому готелі, аби обрати цьогорічну "Міс Україна-Всесвіт".

 

За столами VIP-зали зібралися не лише українські селебрітіз, а й гості з інших країн.

 

Серед гостей заходу були помічені Олександр Пономарьов, Діана Дорожкіна, Яна Клочкова, Ліля Подкопаєва, "Міс Україна Всесвіт-2011" Олеся Стефанко, Наталія Юсупова, Санта Дімопулос, Альоша, Злата Огнєвіч та інші.

 

 

 

Miss-Ukraina-Vselennaya16

Однак найцікавіші персони зібралися в журі конкурсу, повідомляє "Комсомольська правда в Україні".

 

За суддівським столиком зібралася досить різноманітна компанія: найбільш затребуваний пластичний хірург Європи іспанець Іван Маньєро, російський фінансовий аналітик Костянтин Кондаков, український тенісист Олександр Догополов, офіційний фотограф конкурсу "Міс Всесвіт" американець Фаділь Беріша та італійський актор Мікеле Плачідо, відомий ролюю комісара Катані.

Miss-Ukraina-Vselennaya21

Крім того, сюрпризом для всіх стала поява в журі господині конкурсу Олександри Ніколаєнко з чоловіком Філлом Раффіном.

На сцені в цей вечір багато співали і багато говорили. У конкурсанток було кілька традиційних виходів, у тому числі і в купальниках. У півфінал вийшли п'ять дівчат. Серед яких і розподілили титули. Четвертою віце-міс стала переможниця другого сезону шоу "Холостяк" Олена Ряснова (Запоріжжя), третьою віце-міс стала Анастасія Божкова (Керч), другою віце-міс стала Ольга Рубанова (Одеса).

sofia-oleynik-3

Першою Віце Міс Стала Олейник Софія з Тернополя.Як відомо, переможницею "Міс Україна-Всесвіт-2013" стала 21-річна Ольга Стороженко з Вінниці.

ukraina-

 

На прес-конференції Олександра Ніколаєнко зауважила, що за контрактом з "Міс Україна-Всесвіт" Ольга не має права три роки виступати в шлюб.

 

Також Ніколаєнко зауважила, що для неї конкурс тільки починається, оскільки їй разом з переможницею належить пережити міжнародний фінал "Міс Всесвіт-2013", який пройде в Москві 9-го листопада.

ukraina-vsesvit-2013

"Конкурс очікується дуже сильний і видовищний. Але радує той факт, що ми конкурентоспроможні. Оля дуже красива, у неї типаж Оксани Федорової, що на "Міс Всесвіт" завжди віталася. Україна ніколи не перемагала в цьому конкурсі. Тож нам є куди прагнути", - заявила Олександра.

ukr-vselenn

sofia-oleynik

sofia-oleynik-1

sofia-oleynik-4

ukraina-vselennaya-2013


Трохи відео матеріалів по темі: