pif117 травня у м. Києві відбувся півфінал Національного конкурсу краси « Міс Принцеса України» 2013. Протягом довгих відборів по фотографіях та на живих кастингах відібрали 50 претенденток на звання найкращої. Організатори дійства подбали про красунь, тому кожній учасниці оплачувалася дорога та харчування. Вродливих дівчат виявилося дуже багато, тому журі було непросто визначитися зі своїм вибором. Тому далі у фіналі, який відбудеться на теренах Волині 19 жовтня у м. Луцьку, боротимуться лише 25 красунь.

На півфіналі були почесні члени журі з Лондона, Америки, Франції та відомі люди України. В залі не було вільних місць, а тому багато цікавих захоплено спостерігали за видовищем у проходах. А подивитися було на що: 4 незабутні виходи. Дівчата змагалися, демонструючи свою вроду у вечірніх сукнях елегантністю, вишуканістю й одночасно звабливістю, у футболках з логотипом «Міс Принцеса України» 2013 , у легких коктейльних сукнях та купальниках. Зал скандував імена конкурсанток – все заради моральної підтримки, а повітря залу буквально вібрувало від гучної музики, відблисків феєричної краси. Протягом вечора вишукану публіку розважали своїми виступами « Брати Борисенки» та DJ « TINA», а також можна було спостерігати гарне світлове шоу.

pif4

Не один раз гості та глядачі аплодували Генеральному продюсеру дійства О. Главацькому за прекрасні подаровані емоції. Святкова програма виявилася дивовижно насиченою. Свої артистичність і оригінальність конкурсантки продемонстрували, відповідаючи на різноманітні запитання. Так на питання: «Ким Ви хочете бути у майбутньому?», - деякі відповідали, що дружиною мільйонера або директором благодійного фонду свого чоловіка. Тому після таких відповідей посмішки не зникали на вустах у журі та глядачів.

pif2

Час минав непомітно і швидко. Оголосили результати – і з 50 учасниць лише половина дійшла до фіналу. На завершення всі конкурсантки були нагороджені подарунками, дипломами, квітами та глядацькими оплесками. Організатори свята подякували дівчатам за гарне шоу, партнерам в організації усіх моментів, своїй команді за роботу. А також пообіцяли яскравий і неперевершений фінал конкурсу « Міс Принцеса України» 2013.

pif3

На підготовку до фіналу залишається не так вже і багато часу. Але конкурсантки мають змогу трішки відпочити і підготуватися до наступного випробування, яке відбудеться у європейському м. Луцьку 19 жовтня, де і оберуть «Міс принцесу України» 2013. Щасливиця представить Україну у Чехії на «Міс Принцеса Світу» 2014.

pif5

У фіналі вас чекає багато приємних сюрпризів: ведучий вечора – епатажний Д. Коляденко, Голова журі – народний артист України – В. Гришко та мега-чарівна співачка Еріка.

Призовий фонд конкурсу складає 100 тис. грн.

На фіналі конкурсу краси титулованих фіналісток буде п’ять:

«Міс Принцеса України» отримає 50 тис.грн.

1 «Віце-Міс» – 20 тис.грн.

2 «Віце-Міс» - 10 тис.грн.

Міс «Принцеса Глядацьких симпатій» та «Міс Фото» теж отримають по 10 тис.грн.

Ми впевнені, що у фіналі не буде переможців і переможених, усе пройде з прекрасними емоціями, і учасниці, і глядачі отримають чимале задоволення від побаченого.

І забігаючи наперед, повідомляємо, що всі бажаючі красуні, які прагнуть у наступному 2014 році здобути титул « Міс Принцеса України» 2014 можуть надсилати свої фотографії на e-mail: princessaua2014@mail.ua

З повагою, прес–служба Національного комітету «Міс Принцеса України».