Онлайн анкета 10 Національного конкурсу краси

Міс Принцеса України 2019

Важлива інформація!!!

Якщо Ви не можете заповнити анкету онлайн, то будь лазка завантажте її собі, заповніть, та надішліть разом з фото на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 zagruzka-anketu-princessa-u    

Будь ласка завантажуйте фото не дуже великого розміру, щоб їх сумарний об'єм не перевищував 9 мб (мегабайтів), якщо Ви перевищете цю норму, то наша поштова скринька може просто не прийняти Вашу анкету через перевищення ліміту і ми не зможемо її побачити.

Також доводимо до вашого відома, що відправка анкети може зайняти деякий час. Якщо Ви заповнили всі поля та прикріпили всі 3 фото загальним об'ємом, наприклад 15 мб, та натиснули кнопку зареєструватися, то сторінка ніби як зависне на декілька секунд, можливо хвилину,  а потім з'явиться повідомлення, що Ваша анкета успішно відправлена. Час очікування залежить від швидкості Вашого інтернету.

Якщо у вас швидкий інтернет, то відправка буде швидкою, а якщо ні, то треба трішки почекати доки всі Ваші фото завантажаться на сайт та перешлються на нашу пошту.