Онлайн анкета 12 Національного конкурсу краси

Міс Принцеса України 2021

Важлива інформація!!!

Якщо Ви не можете заповнити анкету онлайн, то будь лаcка завантажте її собі, заповніть, та надішліть разом з фото на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 zagruzka-anketu-princessa-u    

Будь ласка завантажуйте фото не дуже великого розміру, щоб їх сумарний об'єм не перевищував 12 мб (мегабайтів), якщо Ви перевищете цю норму, то наша поштова скринька може просто не прийняти Вашу анкету через перевищення ліміту і ми не зможемо її побачити.

Також доводимо до вашого відома, що відправка анкети може зайняти деякий час. Якщо Ви заповнили всі поля та прикріпили всі 3 фото загальним об'ємом, наприклад 15 мб, та натиснули кнопку зареєструватися, то сторінка ніби як зависне на декілька секунд, можливо хвилину,  а потім з'явиться повідомлення, що Ваша анкета успішно відправлена. Час очікування залежить від швидкості Вашого інтернету.

Якщо у вас швидкий інтернет, то відправка буде швидкою, а якщо ні, то треба трішки почекати доки всі Ваші фото завантажаться на сайт та перешлються на нашу пошту.

 

 

File size is too big!
File size is too big!
File size is too big!